Šventumo pavyzdžiai – trys sunkiai sirgę, anksti mirę jaunuoliai

 

Popiežius Pranciškus patvirtino dekretus dėl keturių Dievo tarnų herojiškų dorybių. Trys iš keturių dekretų patvirtina paauglių ir vieno studento, susirgusių ir mirusių jaunystėje, herojiškas krikščioniškas dorybes.

Du paaugliai – tai keturiolikmetė ispanė Dievo tarnaitė Aleksija Gonzalez-Barros y Gonzalez (1971-1985), nuo dabar vadinama Garbingąja. Garbingojo titulą pelnė ir Dievo tarnas penkiolikmetis Karolis Acutis (1991-2006), gimęs Londone (Didžioji Britanija) ir miręs Moncoje (Italija).

Garbingoji Aleksija 

Garbingoji Aleksija būdama trylikos sunkiai susirgo, buvo paralyžiuota, išgyveno kelias sunkias operacijas.

Garbingasis Karolis

Garbingasis Karolis, vadinamas evangelizavimo per internetą pionieriumi, mirė nuo ūmios sunkios ligos. Vaikino šūkis: „Būti viena su Jėzumi - gyvenimo programa“.

Garbingasis Petras  

Kitu dekretu buvo patvirtintos pranciškonų tretininko, Dievo tarno Petro di Vitale (1916-1940) dorybės. Jaunuolio žemiškas gyvenimas baigėsi dėl sunkios skrandžio ligos, kai jis buvo 23 metų. Di Vitale buvo pamaldus ir aktyvus Katalikų akcijos veikėjas, buvo kandidatas į kunigus, kai nelauktai mirė gimtajame Palerme 1940 metais. 

“ Visi trys mirė ankščiau laiko dėl sunkių ligų, tačiau nepaisant jauno amžiaus, visi jie savo patirtas kančias paaukojo Bažnyčiai, Popiežiui ir kitiems. ”

Garbingasis Jurgis

Apie naujus dekretus pranešė Šventųjų skelbimo kongregacija pristatydama popiežiaus Pranciškaus audienciją ketvirtadienį kongregacijos prefektui kardinolui Angelo Amato. Kardinolas popiežiui pristatė ir popiežius patvirtino dar vieną dekretą dėl italų politiko, katalikų veikėjo ir buvusio Florencijos mero Giorgio La Pira (1904-1977) herojiškų dorybių. (SAK / Vatican News)

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode