12proc
Tiesioginis skrydis iš Irano į Minską reiškia naujus migracijos srautus – A. Bilotaitė

skrydisTiesioginis skrydis iš Irano į Minską reiškia, kad prasideda nauji migracijos srautai, sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

„Mūsų žiniomis, jau šiandien yra pirmasis tiesioginis skrydis iš Irano į Miską, tai reiškia, kad vėl prasideda nauji migracijos srautai ir rizikos tik dar didėja“, – trečiadienį prieš Vyriausybės posėdį BNS kalbėjo A. Bilotaitė.

G. Skaistė: NPD kitąmet didės, jeigu leis biudžeto galimybės

leisSiekiant priartinti minimalią mėnesio algą (MMA) prie neapmokestinamųjų pajamų dydžio  (NPD) kitąmet pastarasis bus didinamas, jeigu Seimas pritars Vyriausybės siūlomiems mokesčių pakeitimams ir biudžete atsiras tam galimybių, sako finansų ministrė Gintarė Skaistė.  

„Grigeo Klaipėda“: maksimali bendrovės padaryta žala gamtai – beveik 0,3 mln. eurų

gamtai„Grigeo“ grupės kartono gamybos įmonės „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leistos nevalytos nuotekos gamtai blogiausiu atveju galėjo padaryti maždaug 277 tūkst. eurų žalos, o bendrovės veiksmuose nėra nusikaltimo sudėties, sako bendrovės atstovas. Anot jo, valstybės dėl taršos įmonei pareikšto beveik 48 mln. eurų ieškinio suma apskaičiuota netinkamai.

Lietuvoje įvedamas vasaros laikas

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvoje bus įvestas vasaros laikas, laikrodžių rodyklės bus pasuktos viena valanda į priekį.

Lietuvoje vasaros laikas įvedamas paskutinį kovo mėnesio sekmadienį – 3 valandą ryto laikrodžio rodykles persukant valandą į priekį, o žiemos – paskutinį spalio sekmadienį, 4 val. ryto persukant rodykles valanda atgal.

Elektroniniam parašui reikės naujo pavyzdžio asmens tapatybės kortelės

parasuiAsmens dokumentų išrašymo centras prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – ADIC) praneša, kad kvalifikuotam elektroniniam parašui sukurti bus reikalingos naujo pavyzdžio asmens tapatybės kortelės. Senesnės nei iki 2021 m. rugpjūčio 12 d. išduotos asmens tapatybės kortelės nebegalės būti naudojamos kaip kvalifikuoto elektroninio parašo kūrimo priemonės nuo šių metų liepos 1 d. 

A. Armonaitė: pasiūlysime palankesnius mokesčius verslui bei darbuotojams

armonaiteFinansų ministerijai trečiadienį pristačius siūlomą mokesčių pakeitimų paketą, valdančiosios koalicijos partnerės Laisvės frakcijos lyderė Aušrinė Armonaitė sako, kad jos vadovaujama Ekonomikos ir inovacijų ministerija pateiks savo pasiūlymus, susijusius su palankesne mokestine aplinka verslui bei mažesniu darbuotojų  apmokestinimu. 

Mokesčių reforma: 10 svarbiausių pakeitimų

reformaFinansų ministerijai antradienį pristačius siūlomą mokesčių pertvarką BNS pateikia svarbiausių pokyčių santrauką. 

Individuali veikla. Individualią veiklą siūloma apmokestinti 20 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifu, jį didinant palaipsniui: . 2024 metais jis nesikeistų, 2025 metais – didėtų nuo 15 iki 17 proc., o 2026 metais – iki 20 proc. Nuo 2025 metų tarifai visa apimti būtų taikomi tiek tiems gyventojams, kurie per mėnesį uždirbs bent 3 tūkst. eurų.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode