Ssc pirmasis
Ssc antrasis

Šalies keliams suteiktas „Baltijos kelio“ vardas

Ministrų kabinetas pritarė siūlymui valstybinės reikšmės magistraliniam keliui A2 Vilnius–Panevėžys ir keliui A10 Panevėžys–Pasvalys–Ryga suteikti „Baltijos kelio“ pavadinimą. Taip bus įamžinta 1989 m. vykusi didžiausia ir svarbiausia akcija „Baltijos kelias“, išreiškianti Baltijos šalių nepriklausomybės atgavimo siekius, ir gyva žmonių grandine sujungusi Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Kaip pasiruošti, kad grupinė kelionė būtų lengvesnė?

Keliaujant grupėje dažniausiai neišvengiama vienokių ar kitokių sunkumų. Skirtingi pomėgiai ir lūkesčiai gali lemti įvairius nesutarimus, kurie paverčia išvyką ne malonumu, o tikru išbandymu. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad reikia atsisakyti tokio plano. Tinkamai pasiruošus, kelionė suteiks daugiau teigiamų emocijų ir leis labiau atsipalaiduoti.

„Volkswagen“ sieks padaryti perversmą Europos ir pasaulio keliuose su nauju elektromobiliu

Be didelių iškilmių, bet dalyvaujant ilgametei Vokietijos kanclerei Angelai Merkel, didžiausias Vokietijos ir visos Europos automobilių gamintojas „Volkswagen“ pradėjo serijinę naujausios kartos elektromobilių gamybą. Būtent šie automobiliai, vokiečių nuomone, per kelerius artimiausius metus turėtų padaryti perversmą ir Europos, ir viso pasaulio keliuose, taip pat prisidėti prie kovos su klimato kaita.

Greičio mėgėjams – pareigūnų apynasris: į kelius išrieda nežymėti automobiliai, atsiras dar 130 vidutinio greičio ruožų

Policija  planuoja įsigyti kelias dešimtis nežymėtų automobilių. Pareigūnai sako, tai viena veiksmingiausių greičio kontrolei stiprinti skirtų priemonių. Kitais metais, planuojama, atsiras ir dar 130 vidutinio greičio ruožų, taip pat pusšimtis stacionarių greičio matuoklių. Dar trisdešimt tokių įrenginių žadama sumontuoti ir sostinės gatvėse.

Powered by BaltiCode