Parama dėkojame

Lietuviškos NBA Velykos: J.Valančiūnas pakartojo rekordinę atkarpą ir išvydo I.Brazdeikio debiutą

Jonas Valančiūnas įsirašė dar vieną smagią eilutę į savo CV, o jo atstovaujamas „Memphis Grizzlies“ (24-23) klubas svečiuose 116:100 (29:22, 23:20, 45:29, 19:29) pranoko „Philadelphia 76ers“ (34-16), kuriame pirmąsias rungtynes sužaidė Ignas Brazdeikis.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 26 minutes, tačiau to užteko, kad jis surinktų 16 taškų (8/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovotų 12 kamuolių, atliktų rezultatyvų perdavimą bei padarytų klaidą.

Tai buvo dešimtos NBA rungtynės iš eilės, kai uteniškis aikštę palieka savo sąskaitoje turėdamas dvigubą dublį. Tokiu būdu, vidurio puolėjas pakartojo geriausią savo karjeros rezultatą.

Tai buvo jau 34-asis Jono dvigubas dublis šį sezoną.

„76ers“ naujokas I.Brazdeikis per septynias minutes taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), bet atkovojo 2 kamuolius.

Svečiai rungtynes perlaužti sugebėjo trečiajame kėlinyje, kai spurtavo atkarpa 14:4. Įgiję 20 taškų pranašumą, „Grizzlies“ ramiai užbaigė dvikovą ir nors stipriai pralaimėjo paskutinį ketvirtį, intriga nepakvipo.

Memfio ekipoje su dviženkliu taškų skaičiumi mačą baigė net 7 žaidėjai.

Trečią kartą per keturis pastaruosius mačus laimėję "Grizzlies" Vakaruose užima aštuntą vietą.

Be po traumos atsigaunančio savo lyderio Joelio Embiido žaidę šeimininkai pirmauja Rytuose.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 21 (8 atk. kam.), Shake'as Miltonas 14, Paulas Reedas 10. „Grizzlies“: Dillonas Brooksas 17, Jonas Valančiūnas 16 (12 atk. kam.), Graysonas Allenas, Brandonas Clarke'as – po 15, De'Anthony Meltonas, Desmondas Bane'as – po 14, Kyle'as Andersonas 10, Ja Morantas 8 (5 atk. kam., 10 rez. perd.).