Sprogimas

„Kauno Žalgiris“ sausai nugalėjo „Nevėžį“

Sekmadienį Lietuvos futbolo A lygoje bus sužaisti dar du 2-ojo turo susitikimai. Diena prasidėjo triuškinančia „Kauno Žalgirio“ ekipos pergale namuose prieš Kėdainių „Nevėžį“ – 5:0.

Žalgiriečiai į priekį išsiveržė 17-ąją minutę. Martynas Dapkus nuo aikštės vidurio linijos pasiuntė tolimą perdavimą į baudos aikštelę, kur keleto varžovų apsuptyje kamuolį priimti sugebėjo Phillipas Otele, netrukus pelnęs pirmą rungtynių įvartį.

Antrą niuksą kėdainiškiai gavo prieš pat pertrauką, kuomet antrą pridėtą teisėjo minutę svečių vartininką smūgiu iš už baudos aikštelės prieigų nuginklavo Gratas Sirgėdas.

Iš karto po pertraukos – 51-ąją minutę – P.Otele pelnė dublį. Šiurkščią klaidą savoje aikštės pusėje padarė vienas iš „Nevėžio“ gynėjų, tiesiog įteikęs kamuolį varžovams, kurie kontratakoje svečius nubaudė negailestingai.

Lyg problemų būtų maža, 58-ąją minutę Kėdainių ekipos futbolininkas Peteris Eletu gavo antrą geltoną kortelę ir svečiai liko žaisti dešimtyje.

Tuo puikiai pasinaudojo po keitimo į aikštę žengęs Linas Pilibaitis, pelnęs du greitus įvarčius 76 ir 78 min.

Dvi pergales iš tiek pat galimų sezono starte iškovojęs „Kauno Žalgiris“ yra A lygos lyderis.

„Nevėžis“, praėjusiame ture įveikęs Alytaus „Dainavą“, dar su trimis lygos klubais šiuo metu turi 3 taškus.