Ispanijos Vyskupų konferencija renka naują vadovybę

Ispanijos vyskupų konferencija renka savo institucijų vadovus ir ruošiasi Vyskupų sinodui apie jaunimą, tikėjimą ir pašaukimą. Konferencijos plenarinė asamblėja antradienį Madride Ispanijos vyskupų konferencijos pirmininku dar vienai trejų metų kadencijai perrinko kardinolą Ricardo Blazques Perez, Valjadolido arkivyskupą, surinkusį 52 balsus ir į vicepirmininko pareigas išrinko kardinolą Antonio Canizares, Valensijos arkivyskupą, pelniusį 45 balsus.

109-ji plenarinė asamblėja darbus pradėjo pirmadienį. Asamblėjos dalyviai dėmesį skirs tikybos mokymo situacijai Ispanijoje, Apaštalų Sosto dokumentui apie dvasininko pašaukimo malonę „Ratio Fundamentalis Institutionis Sacerdotalis“ ir būsimai eilinei Vyskupų Sinodo asamblėjai 2018 m. Vatikane, kurios dėmesio centre bus jaunimo tikėjimo klausimai, pašaukimas ir kaip jį atpažinti.

Ispanijos vyskupų konferencijos plenarinė asamblėja ateinančiomis dienomis atnaujins visus vadovaujančios postus  ir išrinks Generalinį sekretorių. Asamblėjos darbuose dalyvauja 80 asmenų, iš kurių 79 vyskupai su balsavime teise, įskaitant tris kardinolus, 13 arkivyskupų, 51 vyskupas ordinaras ir 13 augziliarų. (Vatikano radijas)

Nuotrauka: Ispanijos Vyskup Konferencijos naujieji vadovai - RV

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode