Šiauliuose šurmuliavo unikali šventė „Aš – mažasis šiaulietis“

Pirmą kalendorinės vasaros dieną Šiaulių bulvare ir vėl pasklido vaikiški vežimėliai. Prie geltonais balionais nušvitusių bulvaro arkų mažųjų laukė miesto vadovai. Unikalią tradiciją tęsė jau dvyliktus metus iš eilės rengiama šventė „Aš – mažasis šiaulietis“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

 


Tradiciškai į šventę pakviesti visi per metus nuo 2015 m. gegužės 1 d. iki 2016 m. gegužės 1 d. gimę ir Šiauliuose gyvenantys mažyliai bei jų tėveliai. Prieš renginį Civilinės metrikacijos skyrius išsiuntė apie 1210 pakvietimų. Tėveliai prieš šventę galėjo nemokamai nufotografuoti savo mažylius Santuokų rūmuose esančiame foto salone. Su šiomis nuotraukomis buvo pagaminti miesto mero Artūro Visocko pasirašyti pažymėjimai „Aš – mažasis šiaulietis“. Šįmet šventėje dalyvauti užsiregistravo 620 mažylių.
Prie bulvaro arkos kiekvieną mažąjį šiaulietį pasveikino ir įteikė pažymėjimą miesto meras Artūras Visockas arba mero pavaduotojas Stasys Tumėnas. Jiems talkino organizatoriai – Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojai. Mažyliams be pažymėjimų buvo įteikti balionai, suvenyriniai puodeliai, saldainiai.
Mažuosius šiauliečius į šventę atlydėjo ne tik tėveliai, bet ir broliai bei sesės, seneliai. Laukdami savo eilės šiauliečiai džiaugėsi parodytu dėmesiu jaunoms šeimoms, patiems mažiausiems miesto gyventojams. Skubėdami fotografuoti šventės akimirkas jauni tėvai aiškino, kad nuotraukos liks augančiam vaikui iš labai svarbaus jo gyvenimo įvykio.
„Renginys „Aš – mažasis šiaulietis“ – tai puiki šiaulietiška tradicija, tai šventė, kuri švenčiama tik mūsų mieste, todėl labai ja didžiuojuosi. Šiauliai tampa miestu, kuriame gera kurtis jaunoms šeimoms, auginti vaikus“, - sakė meras A. Visockas.
Anot miesto vadovo, kad ši graži šventės tradicija tęsiasi, reikia  dėkoti rėmėjams.  Verslo įmonių dėka miestas galėjo padovanoti jaunoms šeimoms nuostabią geltona spalva šviečiančią vaikystės šventę.
 

Jūratė Rauduvienė
Vyr. specialistė
Šiaulių miesto savivaldybė

 

SALDAINIŲ POPIERIUKAI

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode