RETRO

Arti trigubo dublio buvęs Domantas Sabonis dvitaškiu išplėšė pratęsimą „Pacers“ komandai

Domantas Sabonis dvitaškiu ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo išplėšti pratęsimą NBA mače penktadienį „Indiana Pacers“ (9-6) komandai. Ji pasiekė dramatišką pergalę 120:118 (37:28, 25:32, 26:30, 20:18, 12:10) namie prieš „Orlando Magic“ (7-9).

D.Sabonis kertinį dvitaškį pataikė likus žaisti 10,8 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Iš viso jis pelnė 18 taškų (6/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 3 iš 4 baudų), 11 kartų atkovojo kamuolį ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

D.Sabonis žaidė net 45 minutes ir perėmė 5 kartus kamuolį – tai jo asmeniniai rekordai lygoje.

Atkakliose rungtynėse Indianapolio komandai prireikė ne vieno didvyrio.

Malcolmas Brogdonas pataikė pergalingą tritaškį likus žaisti 2,8 sek. iki pratęsimo pabaigos.

Orlando klubas dar turėjo šansą, bet Evanas Fournier nepataikė tritaškio.

Po pergalės Indianapolio komanda dalinasi 2-3 vietas Rytuose su „Milwaukee Bucks“.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 23, Jeremy Lambas ir Mylesas Turneris po 22, Domantas Sabonis 18 (11 atk. kam., 9 rez. perd., 5 perimt. kam.);

„Magic“: Evanas Fournier 26, Nikola Vučevičius 22, Aaronas Gordonas 17.