Festivalis
Rūdninkuose valdžios atstovai tariasi su bendruomene dėl migrantų apgyvendinimo

tariasiŠalčininkų rajone, Rūdninkuose, trečiadienio vakarą vidaus reikalų viceministras Vitalijus Dmitrijevas ir policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas tariasi su bendruomene dėl migrantų apgyvendinimo.

„Šalčininkų mero kvietimu jie nuvažiavo į Rūdninkus pabendrauti su vietos bendruomene ir, tiesą pasakius, šiuo metu bent jau mes vertiname, kad pokalbis vyksta konstruktyviai“, – BNS informavo vidaus reikalų ministrės atstovė spaudai Lina Laurinaitytė-Grigienė.

„Jis dar tęsiasi, nes buvo patalpoje su vietos valdžios atstovais, o dabar jie išėjo į lauką su visa susirinkusia Rūdninkų miestelio bendruomene pakalbėt. Pokalbis vyksta ramiai, konstruktyviai. Žmonės turi klausimų, viceministras ir policijos generalinio komisaro pavaduotojas atsako į klausimus“, – pridūrė ji.

Šalia Viešojo saugumo tarnybos poligono pirmadienį organizuota akcija, kurios metu protestuotojai bandė trukdyti tarnyboms patekti į teritoriją, kurioje ketinama apgyvendinti apie 1,5 tūkst. migrantų,

Akcijos dalyvius viešojo saugumo pareigūnai nuo blokuojamo kelio atstūmė jėga, vėliau teisėsaugos pareigūnai paaiškino, jog tokių veiksmų imtasi siekiant užkirsti kelią neteisėtiems veiksmams.

Vilniaus apskrities policija dėl riaušių organizavimo prie Rūdninkų poligono yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą.

BNS nuotrauka

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode