Pradinukams į mokyklas grįžti leista, tačiau dauguma mokyklų ugdymą tęs nuotoliniu būdu

Nuo pirmadienio į mokyklas Vyriausybė leido sugrįžti pradinukams, tačiau beveik visos šalies mokyklos ugdymą ir toliau tęs tik nuotoliniu būdu.

Švietimo mokslo ir sporto ministerijos teigimu, mokyklos pačios galėjo apsispręsti kokiu būdu toliau dirbti – nuotoliniu, įprastu ar mišriu.

„Tik 10 procentų pradinį ugdymą teikiančių mokyklų bent dalį pamokų pasirinko organizuoti klasėse arba įstaigos teritorijoje“, – informuoja ministerija.

Kaip BNS informavo Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos savivaldybių atstovai, nė viena šių miestų pradinė mokykla įprastinio ugdymo šiais mokslo metais atnaujinti neplanuoja.

Nuo kitos savaitės mokyklose gali būti atnaujintas ir pagrindinis bei vidurinis ugdymas, tačiau Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidentas Mindaugas Sinkevičius sako, kad į jas daugumoje savivaldybių moksleiviai taip pat negrįš.

„Absoliuti dauguma savivaldybių eina tuo keliu (ir toliau mokyti nuotoliniu būdu – BNS). Kam bandyti grįžti kelioms savaitėms? Geriau baigti taip, kaip yra, išlaikant status quo“, – BNS kalbėjo jis.

Švelninant karantino sąlygas, Vyriausybė leido nuo gegužės 25 dienos į mokyklas grįžti pradinio ugdymo mokiniams.

Pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas besimokantiems mokiniams į ugdymo įstaigas leista grįžti nuo birželio 1-osios.

Kovo 16-ąją Lietuvoje paskelbus karantiną mokyklos buvo uždarytos, mokymas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Vilnius, gegužės 25 d. (BNS).

Smm.lt nuotrauka

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode