Ssc pirmasis
Ssc antrasis

Kaimo turizmo asociacija siūlo medikams nemokamai izoliuotis kaimo turizmo sodybose

Kaimo turizmo asociacija siūlo medikams, kuriems būtina saviizoliacija, nemokamai izoliuotis kaimo turizmo sodybose.

„Medikai, kurie dėl kontakto su sergančiaisiais turi save izoliuoti, kad neužkrėstų savo šeimų ir artimųjų, jeigu neturi, kur važiuoti, mes juos priimsime, mes pasiruošę“, – BNS sakė asociacijos prezidentė Agnė Vaitkuvienė.

„Mes pasidarėme apklausą ir dauguma sodybų šeimininkų labai pilietiškai sutiko, kad turime prisidėti tuo, kuo galime“, – teigė ji.

Asociacijos vadovė taip pat teigė, kad medikus saviizoliacijai priimsiančių sodybų yra visoje Lietuvoje, iš viso jų turėtų būti apie šimtą.

„Mes vienijame apie 400 sodybų, bet ne visos turi sąlygas priimti medikus, bet manau, kad apie šimtą sodybų turėsime. Dabar renkame intensyviai duomenis“, – teigė asociacijos vadovė.

Medikai, neturintys galimybių saviizoliuotis atskirai nuo šeimos, dėl savęs izoliavimo kaimo turizmo sodybose turėtų kreiptis į asociaciją, numeriu +370 374 00354 arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Naujasis koronavirusas diagnozuotas įvairių miestų ir rajonų medikams, nemažai jų kolegų turėjo save dėl to izoliuotis.

Lietuvoje kol kas patvirtinti 154 koronaviruso atvejai, atliktas 2361 tyrimas. Vienas žmogus mirė.

Autorius Ramūnas Jakubauskas

Vilnius, kovo 23 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Powered by BaltiCode