SSC

Ataskaita: tikslus geriausiai pasiekė Švietimo ir Ūkio, blogiausiai – Finansų ministerija

 

Antrąjį šių metų ketvirtį ministrų kabinetas buvo suplanavęs 63 darbus, bet iki liepos pabaigos atliko jų mažiau nei pusę - iš viso 30. Tai antradienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios“, remdamasis Vyriausybės kanceliarijos ataskaita.

Tarp geriausiųjų pažangos reitinge atsidūrė Švietimo ir mokslo ministerija bei Ūkio ministerija, labiausiai vėlavo Finansų ministerija.

ŠMM įvykdė 11, bet vėlavo atlikti tris veiksmus, Ūkio ministerija minėtu laikotarpiu įvykdė šešis, o vėlavo atlikti du veiksmus, nurodo „Lietuvos žinios“.

Finansų ministerija pagal Vyriausybės programą antrąjį šių metų ketvirtį turėjo atlikti penkis darbus, tačiau nepadarė nė vieno.

„Vėlavimo priežastys ne visada priklauso tik nuo mūsų. Daugeliu atvejų atsiliekama dėl užtrukusių derybų su suinteresuotomis šalimis ar dėl to, kad kitos institucijos, ministerijos laiku nepateikė reikiamos informacijos“, – sakė finansų ministro patarėja Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

Vilnius, rugpjūčio 21 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode