Reklama 2

Vytautas Šiškauskas kviečia padainuoti kartu

Vienas populiariausių šalies atlikėjų Vytautas Šiškauskas su džiaugsmu publikai pristato jubiliejinį – dešimtąjį – savo albumą „Susėskim“. Šiame rinkinyje galima išgirsti net 20 atlikėjo dainų, įrašytų per pastaruosius 20 metų. Tarp jų yra tiek naujai atlikti populiarūs hitai, tiek mažai girdėti kūriniai, prie kurių sukūrimo ir įrašymo prisidėjo net 27 (!) autoriai ir atlikėjai.

„Manau, kad klausydamiesi šio dainų rinkinio mano gerbėjai galės pakeliauti tais muzikiniais keliais, kuriuos aš išbandžiau per beveik du dešimtmečius, nuo 1996-ųjų iki pat 2015-ųjų metų. Sakyčiau, kad būtent šia prasme „Susėskim“ yra ypatingas albumas. Kita vertus, jis pasižymi pakilia, džiugia nuotaika, tad neatsitiktinai jis būtent taip pavadintas – tai tarsi kvietimas susėsti, prisiminti, kas gero ir gražaus yra mūsų gyvenime, ir padainuoti kartu“, – sakė Vytautas Šiškauskas.

Prieš 4 dešimtmečius pradėjęs muzikinę veiklą dainininkas prisipažino, kad rinkinio „Susėskim“ turinys kelia įdomius prisiminimus. Juk dalis jo dainų buvo įrašyta dar miegamajame įrengtoje mažytėje studijoje, o kai kuriuose įrašuose galima išgirsti grojant klavišiniais a. a. Gintautą Abarių. Kartu į šį albumą buvo įtraukti ir pop stiliaus kūriniai, padėję užkariauti publikos simpatijas, ir dainos, atliktos su „gyvai“ grojančių muzikantų grupe, tad albumas „Susėskim“ puikiai iliustruoja sėkmingą Vytauto Šiškausko karjerą ir tuo pačiu vėl suteikia galimybę gerbėjams klausytis kūrinių, kurie seniai tapo didele retenybe.

Svarbu paminėti ir tai, kad, prieš išleidžiant šį rinktinį albumą, ankstyvųjų dainininko kūrinių įrašai buvo atnaujinti, panaudojus modernias garso apdirbimo technologijas, siekiant pagerinti jų skambesio kokybę.

Nuotrauka iš Vytauto Šiškausko asmeninio archyvo.

Jūsų dėmesiui – Vytauto Šiškausko daina „Žvaigždė“ [nauja versija] iš albumo „Susėskim“, kurią galite išgirsti paspaudę arba nusikopijavę šią nuorodą:

https://youtu.be/R4lM0DcVgT4

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode