Ssc pirmasis
Ssc antrasis

Ispanijoje beveik 30 ugniagesių brigadų trečiadienį buvo mobilizuotos kovoti su didžiuliu gaisru, siautėjančiu netoli Barselonos esančioje pramoninių atliekų perdirbimo įmonėje ir siunčiančiu į padangę didžiulius juodų dūmų kamuolius.

Kol kas nebuvo gauta jokių pranešimų, kad kas nors būtų nukentėjęs per gaisrą, kilusį paryčiais pramoniniame rajone Montornes del Valjese, esančiame maždaug už 15 km į šiaurės rytus nuo Katalonijos regiono sostinės.

„Gesindami gaisrą bendradarbiaujame su 28 ugniagesių brigadomis“, – tviteryje parašė regiono priešgaisrinė tarnyba.

Gaisras įsiplieskė tirpiklius ir pramonines atliekas perdirbančioje įmonėje, pridūrė tarnybos atstovai. Prie pranešimo pridėtas dramatiškas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip liepsnos apima baltą pastatą ir netoliese esančią kelią.

Regioninės civilinės saugos tarnybos apsupo paveiktą rajoną, skelbdamos naujausią informaciją apie padėtį per tviterį.

Vietos gyventojai iš pradžių buvo raginami nepalikti namų ir neatidaryti langų, tačiau vėliau buvo pranešta, kad tokie apribojimai galioja tik pagyvenusiesiems ir kvėpavimo problemų turintiems žmonėms.

Netoliese esančio Montmelo miestelio valdžia savo ruožtu informavo, kad nors lieka pavojus, jog gaisras gali paveikti kitas pramonės rajono bendroves, „gyventojams nekyla cheminis ar toksinis pavojus“.

Redaktorius: Raimondas Čiuplys

Madridas, gruodžio 11 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Powered by BaltiCode