SSC

Teksase sekmadienį nukritus nedideliam keleiviniam lėktuvui, žuvo 10 žmonių, pranešė vietos pareigūnai.

„Dalaso apygardos teismo medicinos ekspertas patvirtino, kad žuvo 10 žmonių ir kad nė vienas neliko gyvas“, – naujienų agentūrai AFP sakė Adisono miesto atstovė.

Dvimotoris lėktuvas „Beechcraft BE-350 King Air“ su dviem įgulos nariais ir aštuoniais keleiviais skrido į Sent Pitersbergą Floridoje, spaudos konferencijoje sakė Nacionalinės transporto saugumo valdybos (NTSB) vicepirmininkas Bruce'as Landsbergas (Briusas Landsbergas).

Pasak jo, NTSB tiria katastrofos priežastis, o galimybės gali būti bet kokios.

JAV žiniasklaidos parodytoje filmuotoje medžiagoje matyti didžiulis juodų dūmų stulpas, kylantis iš pastato Adisono oro uoste ir gaisrą gesinantys ugniagesiai.

Incidentą tirianti NTSB tyrėja Jennifer Rodi (Dženifer Rodi) sakė, kad lėktuvas, kurio savininkai neseniai pasikeitė, rėžėsi į privatų angarą oro uoste.

Televizija CBS citavo šaltinius, sakiusius, kad lėktuvui kylant sugedo vienas jo variklis, lėktuvas pakrypo ir rėžėsi į tuščią angarą.

Vašingtonas, liepos 1 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode