Jimas Carrey ragina „Facebook“ vartotojus ištrinti savo paskyras

 

Holivudo aktorius Jimas Carrey (Džimas Keris), siekiantis nuplėšti kaukę nuo netikrų naujienų, paragino socialinio tinklo „Facebook“ vartotojus ištrinti savo paskyras.

Filmų „ Eisas Ventura: naminių gyvūnėlių detektyvas“ ( Ace Ventura: Pet Detective) ir „Kaukė“ (The Mask) žvaigždė antradienį socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad ištrins savo „Facebook“ paskyrą, nes ši socialinės žiniasklaidos milžinė pelnėsi iš Rusijos kišimosi į JAV prezidento rinkimus, skleisdama rusiškos kilmės netikras naujienas.

Pasak aktoriaus, kompanija vis dar nepakankamai stengiasi tai sustabdyti.

56 metų J. Carrey paragino kitus investuotojus ir vartotojus pasekti jo pavyzdžiu ir savo tviterio žinutę užbaigė grotažyme „unfriendfacebook“ („išmesk iš draugų feisbuką“).

„Facebook“ dar neatsakė į J. Carrey žinutę, bet jo įkūrėjas ir vadovas Markas Zuckerbergas (Markas Zukerbergas) yra sakęs, kad dezinformacijos srauto stabdymas yra tarp svarbiausių kompanijos tikslų.

Los Andželas, vasario 8 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode