Sėkmingai varžėsi Latvijos–Baltijos reitingo varžybose

Spalio 3 d., šeštadienį,  Mažeikių DARTS sporto klubo nariai dalyvavo Priekulėje (Latvijos Respublika) vykusiose Latvijos–Baltijos reitingo varžybose. Mažeikiškiams varžybos buvo sėkmingos – žaidė dviejuose finaluose.

Varžybose dalyvavo visa Lietuvos vyrų rinktinė, tačiau į ketvertuką pateko 4 geriausi Baltijos reitingo žaidėjai. Pirmame pusfinalyje Madars Razma 5:1 nugalėjo Darių Labanauską, o kitame Arūnas Čiplys 5:2 įveikė Aigarą Strelį. Finalinėje kovoje A. Čiplys išnaudojo visas galimybes ir džiaugėsi pergale.

Jaunimo grupėje pirmą kartą į finalą pateko Rimas Daubaris, kuris iškovojo antrąją vietą.
Apdovanojimais džiaugėsi ir penktas vietas iškovoję DARTS klubo nariai Irena Čiplienė ir Jurijus Stekolnikovas.