Moliūgų, perlinių kruopų nauda

Uždaryti meniu

Moliūgai - super daržovė! Padės ne tik atsikratyti papildomų kilogramų, bet ir sustiprins sveikatą bei padės atjaunėti. Jie pakankamai sotūs – iš moliūgų galima pagaminti daugybę skanių bei naudingų patiekalų.

Moliūgai padės pamažu iš organizmo pašalinti skysčių perteklių. Tai turės teigiamos įtakos kepenų bei inkstų veiklai, pagerins veido spalvą.

 

Moliūguose aptinkamas vitaminas T padeda mūsų organizmui geriau pasisavinti riebų ir sunkų maistą. Jis užkerta kelią riebalų kaupimuisi ant juosmens. 

Dietologai praturtinti moliūgais mitybą rekomenduoja visiems žmonėms, turintiems antsvorio. Moliūgų dieta padės efektyviai sulieknėti ir nepadarys jokios žalos sveikatai.

Moliūgų dietą galima pavadinti rudenine, nes šios daržovės sunoksta būtent rudenį. Jų privalumas ir tas, kad moliūgus galima ilgai saugoti. Taigi šios dietos galima laikytis beveik devynis mėnesius per metus. 

Specialistų teigimu, moliūgai yra idealus produktas, norint sulieknėti. Moliūgai turi daugybę naudingų savybių: padeda pašalinti iš organizmo toksinus, efektyviai valo organizmą, stiprina imunitetą, apsaugo nuo pirmalaikio senėjimo požymių. Pagrindinis perlinių kruopų košės turtas – fosforas, jo gausa perlinės kruopos kone dukart lenkia kitas. Fosforas ne tik būtinas normaliai medžiagų apykaitai, gerai protinei veiklai, bet ir raumenims

Perlinės kruopos labai sveikatai naudingas produktas. Mokslininkai ištyrę jų savybes nustatė, kad juose yra beveik visų biologiškai aktyvių, maistinių medžiagų, kurių reikia žmogaus organizmui. Kruopų vartojimas padeda išsaugoti gražią odos išvaizdą, atsikratyti raukšlių, pašalinti kenksmingas medžiagas, kurios kaupiasi organizme.

 vandenyje, kuriame mirko perlinės kruopos, yra daug gordecino – natūralaus antibiotiko, kuris naudingas organizmui. Šis vanduo turi teigiamą poveikį kepenims. Perlinėse kruopuose skaidulų daugiau ne tik negu ryžiuose, bet ir kviečiuose. Šias kruopas galima vadinti organizmo šluota!

 

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode