SSC

Baigiantis metams surengė Padėkos šventę

 Paskutinį metų savaitgalį Lūšės bendruomenė bendruomenės namuose organizavo Padėkos šventę „Krenta snaigės“, kurioje padėkota visiems bendruomenės nariams ir rėmėjams. Susirinkusiuosius sveikino Lūšės vaikai, surengę šventinį koncertą.

Gavo dovanų

„Ištirpo žvakių liepsnose širdžių ledai ir šaltas laiko gruodas, ir vėl nušvito mūsų širdyse Vilties ugnis lyg pranašas paguodos... O metų sandūroje mes sveriame ir peržiūrime vertybes, darbus, nuomones, lyg grūdus aruoduose, tarsi norėdami numatyti ateinančių metų derlių...“ – šiais žodžiais šventinį vakarą pradėjo Lūšės kaimo bendruomenės pirmininkė Jadvyga Jagminienė, pristačiusi svečius ir padėkojusi rėmėjams, kurių dėka įvyko šventė.

 

Netrukus šventės dalyviai džiaugėsi jaunųjų lūšiškių ir jų vadovės Rasos parengta menine programa bei negailėjo plojimų deklamavusiems, dainavusiems bei šokusiems vaikams, saksofonu grojusiam Ignui Vydeikai.

Vaikų džiaugsmui į salę atėjo Kalėdų Senelis su Pasiuntiniu ir Snieguole, kuris vaikams už tai, kad buvo geri, klusnūs ir surengė puikų šventinį koncertą, įteikė dovanų, kartu pašoko ir atsisveikinęs nuskubėjo sveikinti kitų vaikų.

Dėkojo visiems

     Pasibaigus koncertui bendruomenės pirmininkė J. Jagminienė dėkojo vaikams, jų vadovei, Kalėdų Seneliui ir jo pagalbininkėms Neringai ir Ilonai bei muzikantui Algimantui, taip pat Lūšės seniūnaičiui Algimantui Rušinskui už pagalbą.

     „Galime pasididžiuoti pagražėjusiais bendruomenės namais – visą vasarą čia triūsė Marius Zonys, elektros instaliaciją keitė Mindaugas Sendrauskas, kitus darbus dirbo Alvydas Sendrauskas, Gedeminas Urbonas, Angėlė Gedvilienė, Vitalija ir Vytautas Gedvilai, Aleksandra Parnuorauskienė, Sigita Gimžauskienė, Regina Girdenienė, Sigitas Girta, Dalia Damulienė, Irena Stasienė, Jolanta Zonienė, Vidmantas Mažutis ir visai nesuklysiu, paminėdama visus kaimo gyventojus“, – sakė J. Jagminienė dėkodama visiems, dirbusiems savo kaimo ir bendruomenės labui.

Pasveikino jubiliates

     Pasak bendruomenės pirmininkės, Lūšės bendruomenė trečius metus iš eilės sveikina kaimo gyventojus, sulaukusius gražaus ir prasmingo jubiliejaus: 70, 80, 90, 100 metų. Šiais metais jubiliejų šventė Erika Lenkauskienė, Ona Muižininkienė, Veronika Mucininkienė, Genovaitė Žabaliūnienė, Bronislava Vyšniauskienė.

     „Mielosios, Jūs praėjote gražų gyvenimo kelią, užauginote ir išleidote į gyvenimą vaikus, anūkus. Nuo rūpesčių įsirėžė raukšlės veide, pabalo plaukai, bet laikas nepajėgus sunaikinti Jūsų širdies gerumo, Jūsų šypsenos veide, Jūsų meilės. Linkime stiprios sveikatos, artimų žmonių supratimo ir meilės. Džiaukitės gyvenimu. Su pagarba ir meile Jums šios gėlės nuo mūsų visų“, – sveikindama jubiliates sakė J. Jagminienė.

     Šventės proga susirinkusiuosius sveikino Pikelių parapijos klebonas kun. Klemensas Jaraminas. Bendruomenės pirmininkė perskaitė Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus sveikinimą ir pakvietė pratęsti vakarą šventinėje vakaronėje.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode