SSC

Vaikų dienos centre surengta šventė

Pirmadienį Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos Vaikų dienos centre vyko šventė– surengtas Padėkos vakaras tiems, kurie prisidėjo prie centro gerovės. Atsidėkodami mažieji parodė programėlę.

Gavo dovanų

Neliko nuošalyje ir rėmėjai. Jie Vaikų dienos centro bendruomenei padovanojo čekį vandens pramogoms, reikmenų darbeliams, įvairių saldumynų ir kitų dovanėlių. Kalėdų Senelis atsinešė maišą balionų, ant kurių surašyti palinkėjimai. Šventėje dalyvavęs Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėjas Česlovas Čyžas klausė vaikų, ar šie žino apie Seimą.

Dalyvavo kalėdinėje mugėje

Gruodžio  10–11 dienomis Vaikų dienos centro vaikai su socialinėmis darbuotojomis Jurgita Vasiliauskiene ir Erika Nagiene buvo pakviesti dalyvauti AB „ORLEN Lietuva“  organizuojamoje kalėdinėje mugėje. Vaikai jai ruošėsi iš anksto: gamino įvairius suvenyrus, atvirukus, pakabukus, sagas, vazeles, juosteles... Naftos perdirbimo galyklos darbuotojai noriai pirko vaikų rankomis pagamintus darbelius ir jais žadėjo pradžiuginti savo namiškius artėjančių švenčių proga.  

„Būdo žemaičių“ informacija

 

 

 

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode