Reklama 1

Mažeikiuose – kūrybingi ir ambicingi atlikėjai

Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios skliautus lapkričio 21 d. nušvietė šviesos, muzikos garsų ir vaizdų samplaika. Grakščios kolonos priglaudė personalinę Žygimanto Gedvilos fotodarbų parodą „Pasaulis mano akimis“, kurioje atsispindi jauno žmogaus kūryba.

Apie parodos autorių, Mažeikių Gabijos gimnazijos abiturientą, fotografijos mokytoja Gražina Plonienė sakė: „Dabar Žygimantas fotografijose gali įamžinti tai, kas jam įdomu: dangaus grožis įvairiu paros ar metų laiku, makro pasaulio stebuklai, mėgstamų renginių akimirkos, artimųjų bei draugų portretai. Kol kas jis dar „nardo“ savo žanro kūrybinėse paieškose, bando įžvelgti tai, ko galbūt nemato kiti, surasti tai, kas būtų miela jam ir tiems, kas mato jo darbus nuotraukose. Tai vienas iš pirmųjų bandymų pasidžiaugti tuo, ką Žygimantas pastebėjo pro savo fotoaparato vaizdo ieškiklį.“

       Koncertą surengė gabios, originalios muzikės: Viktorija Nociūtė – VDU Muzikos akademijos akordeono skyriaus studentė, Lukrecija Stonkutė – Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos studentė, koncertmeisterė – fortepijono mokytoja Lolita Saparienė. Koncertinėje programoje skambėjo žinomi klasikiniai, sakraliniai kūriniai, lyriškos lietuviškos dainos, romansai, kuriuos atliko šių eilučių autorė, mecosopranas Daiva Gedvilienė.

Daiva GEDVILIENĖ

    

Komentarai  

+1 #4 Sigute 2015-03-07 15:51
Pikti komentatoriai neverti visu atlkeju net seselyje stoveti :-)
Cituoti
+2 #3 Mata 2014-12-14 10:08
Žinote peikti kūrimingus žmones lengviausia, tačiau ar kuris iš jūsų esatę padarę ką nors tokio? Kiek save atsimenu Ponia Daiva kartu su savo šeima Mažeikiuose puoselėja kultūros ir meno suvokimą. Nebūkite pikti, kritikuoti galime visi, o ar galite Mažeikius nustebinti kuo nors nematytu ar bent atskleisti savo užslėptą talentą....... Labai džiaugiuosi ir lenkiu galvą prieš kuriančius ir nebijančius save parodyti plačiąjai visuomenei autorius ir meninkus. Daiva niekada nesustokite ir jūdėkite pirmyn aukštai iškelta galvą, o pavyduolių visada atsiras.
Cituoti
-3 #2 Daivai 2014-12-04 16:54
kuklumas nepakenktų, bet čia viską lemia kultūros stoka ir didybės manija
Cituoti
-3 #1 Darius 2014-12-04 09:36
Kas pakels šuniui uodegą?
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode