Vienas brolis bus teisiamas dėl ginklų, kitas – dėl narkotikų

Kauno apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai pareikšti dviem kauniečiams broliams. Vienas jų kaltinamas neteisėtu disponavimu šaunamuoju ginklu, jo broliui pareikšti įtarimai dėl neteisėtai įgyto, gabento ir laikyto labai didelio kiekio narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Jis taip pat bus teisiamas už pasipriešinimą policijai.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas šių metų birželį, pagal Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūno pranešimą dėl pasipriešinimo ir atsisakymo vykdyti policijos pareigūno nurodymus parodyti asmens dokumentą. Jo buvo paprašyta, kai policijos pareigūnai norėjo patikrinti kaltinamojo automobilį, tikrindami informaciją dėl galimo disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Kaltinamajam pradėjus agresyviai priešintis, šis buvo sulaikytas. Patikrinę jo automobilį, policijos pareigūnai aptiko didelį kiekį narkotinių medžiagų, dalis jų rasta ir vyriškio namuose.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 35-erių vyras didelį kiekį narkotinių medžiagų įsigijo Kaune. Už 150 gramų kanapių, daugiau nei 500 gramų kokaino ir apie 2 tūkst. ekstazio tablečių kaltinamasis sumokėjo didelę pinigų sumą, pasiskolintą iš brolio.

Kaip pranešė prokuratūra, kratos metu kaltinamojo namuose taip pat rastas ir Čekijos pramoninės gamybos graižtvinis revolveris, kuris laikytas be leidimo. Kaip paaiškėjo, ginklas yra jo 33 metų brolio, kuris šiuo metu gyvena Anglijoje. Brolis ginklą įsigijo prieš maždaug 12 metų, kol dar gyveno Lietuvoje. Tuo metu įsigyjant tokį ginklą leidimas nebuvo reikalingas.

Abu kaltinamieji prisipažįsta dėl jiems pateiktų kaltinimų ir gailisi. 35-erių metų kaunietis teismo laukia Kauno tardymo izoliatoriuje.

Vilnius, lapkričio 3 d. (BNS).

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode