Naminės degtinės aparatas – šalia auginamos kiaulės

 Telšių rajone policija naminės degtinės aparatą aptiko įrengtą šalia kiaulės.

Antradienį viešąją tvarką savo prižiūrimoje teritorijoje užtikrindami Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai patruliavo Telšių rajone, Gadūnavo seniūnijos apylinkėse.

Lankydamiesi atokiose sodybose, pareigūnai užsuko į Brėvikių kaime esantį vienkiemį. Sodybos ūkiniame pastate visu pajėgumu vyko naminės degtinės gamyba: kūrenosi krosnis, virė raugas, o į atskirą indą kapsėjo lašai.

Kaip pranešė policija, aptiktame neteisėtame naminukės fabrikėlyje pačiame darbų įkarštyje plušo ir du vyrai – 36-erių ir 25-erių Plungės rajono gyventojai. Vyrai alkoholį gamino 55-erių moters sodyboje. Šalia įmontuotų neteisėtų įrenginių, garde kriuksėjo ir sodybos šeimininkės auginama kiaulaitė.

Veiklos skyriaus pareigūnai aptiko ne tik įrangą naminei degtinei gaminti, bet ir apie 200 litrų paruošto raugo bei apie 70 litrų jau pagaminto bespalvio, naminės degtinės kvapą turinčio, skysčio.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo.

Vilnius, spalio 20 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode