Spalio 9 d.

Nužudymai

Spalio 9 d. apie 9 val. 15 min. Kauno r., Sprindiškių k., name, rastas moters (g. 1942 m.) lavonas su durtine-pjautine žaizda kakle, o vyras (g. 1943 m.) dėl durtinės žaizdos kakle paguldytas į ligoninę. Įtariamasis neblaivus (g. 1995 m.) uždarytas į areštinę.

Spalio 9 d. apie 14 val. 5 min. Ukmergėje, Žalgirio g., savo namuose, rastas moters (g. 1965 m.) lavonas su durtinėmis žaizdomis kakle ir krūtinėje. Įtariamasis neblaivus (g. 1956 m.) uždarytas į areštinę.

Sveikatos sutrikdymai

Spalio 9 d. 1 val. 20 min. Vilniuje, Žemynos g., daugiabučio namo laiptinėje, rasta sužalota moteris (g. 1980 m.), kuri paaiškino, kad ją sužalojo giminaitė. Nukentėjusioji dėl durtinių žaizdų kakle ir krūtinėje, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Įtariamoji neblaivi (1,63 prom. alkoholio) (g. 1983 m.) uždaryta į areštinę.

Gaisrai

Spalio 9 d. apie 4 val. Kupiškyje, Zuntės g., užgesinus gaisrą vyro (g. 1955 m.) name, gaisravietėje rastas apdegęs galimai savininko lavonas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Spalio 9 d. apie 20 val. 53 min. pastebėta, kad Utenoje, Rašės g., utilizavimo atliekų aikštelėje, dega padangos. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Rasti žmonių lavonai

Spalio 9 d. apie 9 val. 10 min. Ignalinos r., Pajurgiškės k., pasėlių laukuose, rastas moters (g. 1944 m.) lavonas su kraujosruvomis ties akimi ir ant klubo. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.

Kiti įvykiai

Spalio 9 d. apie 7 val. 50 min. pastebėta, kad Šalčininkų r., Eišiškėse, baltais dažais aplietas paminklas tremtiniams atminti, o raudonais dažais - Šv. Jono paminklas. Aplinkybės nustatinėjamos.

Policijos departamentas

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode