SSC

Rugsėjo 30 dienos įvykiai

Sveikatos sutrikdymai
Rugsėjo 30 d. apie 13 val. 30 min. Šiaulių r., Kuršėnuose, namuose, keturiolikmetis peiliu sužalojo močiutę (g. 1953 m.), kuri dėl durtinių žaizdų nugaroje gydoma ambulatoriškai. Kaltininkas paguldytas į Šiaulių ligoninės psichiatrijos skyrių.

Spalio 1 d. apie 3 val. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Architektų g., namo kiemo, pristatytas ir dėl pjautinės žaizdos nugaroje paguldytas vyras (g. 1985 m.), kuris paaiškinti įvykio aplinkybes atsisakė ir iš ligoninės pasišalino.

Svetimo turto pagrobimai
Rugsėjo 30 d. apie 7 val. 15 min. pastebėta, kad Kupiškio r., Skapiškio mstl., sulaužius individualios įmonės maisto prekių parduotuvės duris, įsibrauta į patalpas ir pavogtas kasos aparatas su pinigais bei rūkalai. Nuostolis nustatinėjamas.

Rugsėjo 30 d. apie 7 val. 30 min. Panevėžio r., Gytėnų k., pastebėta, kad iš prie sodybos esančio aptvaro pavogti keturi grynaveisliai žirgai. Nuostolis – 14 000 eurų.

Eismo įvykiai
Rugsėjo 30 d. 15 val. 45 min. Vilniuje, Savanorių pr., automobilis „Audi Q7“, vairuojamas vairuotojo (g. 1984 m.), partrenkė degant draudžiamam šviesoforo signalui per perėją ėjusius pėsčiuosius – vyriškį (g. 1992 m.), kuris įvykio vietoje mirė bei sužalojo šešiolikmetę, kuri dėl daugybinių kūno sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Rugsėjo 30 d. 6 val. 30 min. Panevėžio r., Ūliūnų k., kelio Panevėžys-Aristava-Sitkūnai 12-ame km, automobilis „VW Passat“, vairuojamas vairuotojo (g. 1951 m.), partrenkė kelio važiuojamąja dalimi ėjusį pėsčiąjį (g. 1953 m.), kuris dėl patirtų sužalojimų įvykio vietoje mirė.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Rugsėjo 29 d. apie 22 val. Kauno apskr. VPK areštinėje administracinį areštą atliekantis areštantas (g. 1995 m.) tyčia prarijo vienkartinio skutimosi peiliuką. Asmuo stebėti pristatytas į Kauno ligoninę.

Rugsėjo 30 d. apie 3 val. 50 min. Kaune, Baltų pr., policijos pareigūnams atvykus į iškvietimą dėl triukšmo bute, apgadintas prie daugiabučio namo paliktas Kauno apskr. VPK tarnybinis automobilis „Nissan Navara“ (pagamintas 2013 m.), kurio priekiniai žibintai buvo tyčia suskaldyti nenustatyto asmens. Nuostolis - 300 eurų.

Policijos departamentas 

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode