SSC

Vogtoje puspriekabėje – vogtas prabangus visureigis iš Vokietijos

 Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė iš Lenkijos į Lietuvą įvažiavusį vogtą vilkiką su taip pat vogta puspriekabe. Paaiškėjo, kad ir puspriekabėje gabentas naujas visureigis „Mercedes–Benz GL 63 AMG“ yra pavogti Vokietijoje.

Tai vienas prabangiausių ir brangiausių vogtų automobilių, kuriuos pasieniečiams kada nors pavyko sulaikyti, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Ketvirtadienį Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai kelyje Suvalkai-Marijampolė ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu patikrinimui sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį vilkiką DAF su puspriekabe „Schmitz“.

Vilkiką, pažymėtą lietuviškais numeriais, vairavęs 39 metų marijampolietis VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus asmens dokumentus, tačiau lietuviški DAF ir puspriekabės dokumentai pasieniečiams iškart sukėlė įtarimų. Netrukus nustatyta, jog tai – klastotės.

Kalvarijos užkardos pareigūnai netruko išsiaiškinti, kad 2013 metais pagamintas vilkikas ir puspriekabė prieš kelias dienas buvo pavogti Vokietijoje.

Puspriekabėje buvo gabenamas naujas vokiškais registracijos numeriais pažymėtas visureigis „Mercedes-Benz GL 63 AMG“. Pasieniečiai išsiaiškino, kad šis šiemet pagamintas automobilis irgi yra pavogtas Vokietijoje. Jo paieška paskelbta rugsėjo 20-ąją. Nuolat vogtus automobilius sulaikančių Kalvarijos pasieniečių teigimu, šis visureigis yra vienas prabangiausių ir brangiausių automobilių, kuriuos kada nors VSAT pareigūnams yra pavykę išaiškinti.

VSAT Varėnos rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl dokumento suklastojimo ir disponavimo klastote, taip pat dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo.

Po apklausos vairuotoją marijampolietį pasieniečiai uždarė į areštinę. Vilkikas su puspriekabe ir visureigis saugomi Kalvarijos užkardoje.

Vilnius, rugsėjo 23 d. (BNS).

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode