Elektros kabelio vagystės organizatorius – už grotų

2013 metų pavasarį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą ir perdavė į teismą baudžiamąją bylą dėl Klaipėdos apskrityje veikusios organizuotos nusikalstamos grupuotės.

Aštuoni grupuotės nariai buvo kaltinami vagystėmis iš patalpų, disponavimu suklastotu dokumentu ir narkotikais, taip pat elektros kabelio, skirto pakeisti per Kuršių marias oru nutiestas aukštos įtampos elektros linijas, vagyste. Savo nusikalstamais veiksmais kaltinamieji fiziniams ir juridiniams asmenims padarė didesnę nei 170 000 Eur turtinę žalą.

 2015 m. žiemą Klaipėdos miesto apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir paskyrė nuteistiesiems bausmes. Nusikalstamos veikos organizatoriui ir grupuotės lyderiui buvo paskirti 4 metai laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant 2 metams. Jo bendrininkams paskirtos laisvės atėmimo bausmės taip pat buvo atidėtos.

  Šį nuosprendį Klaipėdos apygardos prokuratūros ONKTS prokuroras apskundė apeliacine tvarka.

 2016 metų balandžio mėn. Klaipėdos apygardos teismas pakeitė pirmosios instancijos teismo sprendimą ir nuteisė nusikalstamos veikos organizatorių realia 5 m. 6 mėn. laisvės atėmimo bausme.

 Klaipėdos apskrities VPK KPONTV pareigūnai nedelsdami sulaikė nuteistąjį. Jis konvojuotas į pataisos namus.

Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos grupė

Nuotraukos PK

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode