Pareigūnai aptiko dar vieną didžiulį cigarečių laimikį

Praėjusios savaitės viduryje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) pareigūnai išaiškino asmenis, laikiusius daugiau kaip 2 000 nelegalių cigarečių pakelių. Savaitės pabaigoje, penktadienį, pareigūnams įkliuvo ir dar vienas vyriškis, neteisėtai laikęs akcizais apmokestintas prekes.

Tauragės apskr. VPK Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad viename „taške“, įsikūrusiame Tauragėje, Šilalės g., neteisėtai laikomos cigaretės, kurį laiką stebėjo 45 m. vyriškio namus. Pareigūnų pastangos nebuvo bevaisės. Pareigūnams einant pro šalį, jiems į akis krito už automobilio pasilenkęs žmogus, kuris vilko dėžes. Nieko nelaukę, pareigūnai namo šeimininkui prisistatė esantys iš policijos ir patikrino dėžes. Tiesa, su įkalčiais sučiuptas vyriškis pareigūnams sakė: „Jūsų kantrybė geležinė. Mačiau Jus prieš tai, nesitikėjau, kad tiek ilgai išlauksit“. Dėžių turinys pareigūnų nė kiek nenustebino – viduje buvo 125 blokai cigarečių NZ GOLD. Automobilio bagažinėje buvo aptikta dar 1 kartotinė dėžė, kurioje buvo tos pačios rūšies 95 blokai cigarečių. Minėtos cigaretės buvo pažymėtos baltarusiškomis banderolėmis. Neteisėtai laikomų akcizais apmokestintų cigarečių buvo rasta ir daugiau. Pareigūnai šalia esančioje vasarinėje po įvairiais daiktais rado dar 3 dėžės, kurių kiekvienoje buvo po 50 blokų cigarečių „Fest“. Patikrino buvo ir sportinis krepšys, kuriame rasta dar 10 blokų cigarečių.

Iš viso pareigūnai rado ir išėmė 3 800 cigarečių pakelių, pažymėtų baltarusiško pavyzdžio banderolėmis, kurių bendra vertė siekia 10 578 eurus. Tauragiškio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952

• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

PRIDEDAMA: Foto medžiaga „cigaretės“.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode