SSC

Radviliškio rajone susidūrus automobiliams sužaloti du žmonės

Penktadienio rytą apie 10.15 val. Radviliškio rajone, Grinkiškio miestelyje susidūrus dviems automobiliams, į ligoninę išvežti sužeisti vyras ir moteris.

Kaip pranešė policija, Tilto gatvėje blaivus vyras, gimęs 1963 metais, vairuodamas automobilį „Honda“, nepasirinkęs saugaus greičio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Daihatsu“, kurį vairavo blaivus vyras, gimęs 1940 metais.

Automobilio „Daihatsu“ vairuotojas dėl dešinės kojos girnelės lūžio, krūtinės sumušimo,
po medikų apžiūros Šiaulių ligoninėje, gydomas traumatologijos skyriuje.

Taip pat eismo įvykio metu nukentėjo „Daihatsu“ automobilyje važiavusi keleivė, gimusi 1944 metais. Moteris dėl dviejų šonkaulių lūžių, po medikų apžiūros Šiaulių ligoninėje, gydoma
traumatologijos skyriuje.

„Honda“ vairuotojas, anot policijos pranešimo, neapklaustas ir nesulaikytas.

Po susidūrimo Kupiškio rajone – sužeistos dvi moterys

Dar viena nelaimė lapkričio 1-ąją įvyko Kupiškio rajone 13.55 val., kelyje Kupiškis - Vabalninkas - Biržai.

Automobilis „Toyota Avensis“ vairuojamas 1944 metais gimusio vilniečio vyro, išvažiavo iš šalutinio kelio (Kupiškis - Miliūnai - Gudgalys) į pagrindinį (Kupiškis - Vabalninkas - Biržai) ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiuojančiu automobiliu „VW Passat“. 

Šį automobilį vairavo Kupiškio rajono gyventoja, gimusi 1998 metais.

Į Panevėžio Respublikinės ligoninės priėmimo skyrių pristatyta „VW Passat“ keleivė, gimusi 1951 metais, jai nustatytas krūtinės kairės pusės sumušimas, 6,7 šonkaulio lūžimai, kairės rankos 5 piršto sumušimas, po apžiūros išleista į namus.

„VW Passat“ vairuotojai nustatytas kairiojo peties ir riešo sumušimas, pilvo sumušimas, ji paguldyta stebėjimui.

Vilnius, lapkričio 2 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode