Keistas radinys ant kojų sukėlė pareigūnus

Policijos pareigūnai, vos gavę informacijos apie vienokio ar kitokio pobūdžio įvykį, skuba suteikti reikiamą pagalbą jos prašančiam asmeniui, tačiau būna tokių atvejų, kai iš pradžių labai rimtai atrodantys įvykiai, nuvykus policijos pareigūnams, sukelia komišką situaciją. Į vieną tokių pateko Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Praėjusią savaitę pareigūnai sulaukė sunerimusios moters skambučio. Kitame laido gale pilietė pranešė apie keistą ir nusikaltimu dvelkiantį radinį – Mažeikių mieste, miškelyje netoli geležinkelio, aptiktą galimai žmogaus kūną, kuris įvyniotas į polietileninį maišelį. Operatyviai sureagavus į įvykį vykta aiškintis galimo nusikaltimo aplinkybių. Pareigūnai, atvykę į vietą, iš tiesų pamatė tai, apie ką pasakojo moteris. Tik priėjus kiek arčiau, buvo pastebėta, kad sumirksėjo iš pirmo žvilgsnio negyvo vyro akys. Paaiškėjo, kad piliečiui pagalba nereikalinga – 73-ejų nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis vyras tik prigulė pamiegoti, o kūną maišu pridengė, kad nesušaltų.

Nors šį kartą žmogaus sveikatai ir gyvybei grėsmės nebuvo, pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams, kurie neabejingi kito nelaimei ir praneša pareigūnams apie galimai įvykdytas nusikalstamas veikas.

Policijos komisariato informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode