Į darželį ir dienos centrą atvesti artimųjų skriausti vaikai

Trečiadienį policija sulaukė pranešimų iš vaikų dienos centro Švenčionyse ir vaikų darželio Vilniuje, kur buvo atvesti vaikai, įtariama, patyrę artimųjų smurtą.

Policijos departamento duomenims, trečiadienį policija gavo Švenčionių rajono savivaldybės vaiko teisių skyriaus raštą. Jame teigiama, kad antradienį telefonu sulaukta vaikų dienos centro socialinės darbuotojos pranešimo apie tą pačią dieną į užsiėmimus atvykusią smurtą patyrusią mažametę.

Aštuonerių metų mergaitė skundėsi, kad jai skauda galvą ir lūpą. Ji paaiškino, kad Strūnos kaime esančiuose namuose ją pastūmė 40-metis tėvas, o ji trenkėsi galva į stalą.

Mažametė apgyvendinta Švenčionėlių socialinių paslaugų centre, dėl įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tą pačią dieną Vilniuje gautas pranešimas iš Vaduvos gatvėje esančio darželio-mokyklos, kur atvestas devynerių metų berniukas sumuštomis kojomis bei rankomis. Jis paaiškino, kad antradienį po pamokų namuose jį diržu su sagtimi sumušė 35 metų motina.

Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.  

Vilnius, gegužės 11 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode