SSC

Baltarusiškame šilumvežyje pasieniečiai aptiko daugiau kaip 10 tūkst. pakelių cigarečių

Kenos pasieniečiai iš Baltarusijos įvažiavusio krovininio sąstato šilumvežyje aptiko daugiau kaip 10 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų, kurių vertė yra daugiau kaip 30 tūkst. eurų. Du šilumvežio mašinistai baltarusiai suimti mėnesiui.

Penktadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pasieniečiai tikrino iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiavusio krovininio sąstato šilumvežio mašinistų dokumentus. 31-erių ir 41-erių Baltarusijos piliečių dokumentai buvo tvarkingi.

Eidami per Baltarusijos šilumvežį pasieniečiai jo variklio skyriuje aptiko 21 į polietileną įvyniotą dėžę. Krovinys nebuvo slepiamas. Paaiškėjo, kad gamyklinėse dėžėse buvo 10 500 pakelių cigarečių „Minsk 5 Superslims“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Kenos pasieniečiai iškvietė Kenos muitininkus, tuo metu tikrinusius kitus šio sąstato vagonus, juos informavo apie radinį bei perdavė kolegoms cigaretes.

Abu šilumvežio mašinistai baltarusiai buvo sulaikyti. Vėliau teismas juos leido suimti mėnesiui. Ikiteisminį tyrimą dėl šio kontrabandos atvejo atlieka Muitinės kriminalinė tarnyba. Krovinį muitininkai įvertino 30 450 eurų.

VSAT informacija

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode