Dėl smurto prieš vaikus į areštinę uždaryti trys asmenys

Ketvirtadienį į areštinę uždaryti trys asmenys, įtariami smurtu prieš vaikus šeimoje, pranešė Policijos departamentas.

13 val. Prienų policija gavo mokyklos direktorės pranešimą, kad ant aštuonmečio mokinio pastebėtos smurto žymės – kraujosruvos. Vaikas pasakė, kad jį diena anksčiau mušė mama, kuri uždaryta į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie 14.45 val. Raseinių rajone esančiame Kalnujų miestelyje, namuose, senelis ir tėvas sudavė pagaliuku per sėdmenis keturiolikmečiui sūnui, kuris dėl patirto fizinio smurto į gydymo įstaigas nesikreipė. Vaikas perduotas motinai, Įtariamieji uždaryti į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policija taip pat pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl gauto Ignalinos rajono savivaldybės Vaikų teisių apsaugos skyriaus pranešimo, kad tą pačią dieną Ignalinos progimnazijos mokytoja ant septynmečio mokinio kaklo ir rankų pastebėjo kraujosruvas. Įtariama, kad prieš vaiką smurtavo patėvis ir mama. Vaikas apgyvendintas vaikų globos namuose.

Apie 9.56 val. gautas Jonavos rajono socialinių paslaugų centro pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos gatvėje esančiuose namuose, neblaivus vyras sugyventinės atžvilgiu naudoja fizinį ir seksualinį smurtą, o dviejų dešimties ir devynerių metų amžiaus vaikų atžvilgiu naudoja fizinį smurtą. Dėl šio įvykio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilnius, kovo 31 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode