Širvintų rajone motina, įtariama, sužalojo savo kūdikį

Trečiadienį Širvintų rajone esančiame Anciūnų kaime sužalotas kūdikis, policija įtaria, kad prieš kelių mėnesių mergaitę galėjo smurtauti jos mama.

Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas Paulius Radvilavičius, į policiją kreipėsi kūdikio tėvas, jis nurodė, kad jo dvidešimtmetė žmona pasiėmė jų kūdikį ir išvyko iš namų, gali būti, kad ji girtauja su nepažįstamais vyrais.

Pareigūnams atvykus į nurodytą vietą, rasta neblaivi mergaitės motina. Pareigūnai rado ir pernai spalį gimusį kūdikį bei pastebėjo ant mergaitės galvos sužalojimus, todėl ji nuvežta į ligoninę.

Santariškių Vaikų ligoninės medikai vėliau pranešė, kad mergaitė patyrė kaukolės skliauto lūžį.

Pasak P.Radvilavičiaus, pareigūnai turi pagrindo manyti, kad motina prieš kūdikį galėjo smurtauti. Moteris nėra sulaikyta. Jai nustatytas 2,07 promilės girtumas

Santariškių klinikų Vaikų ligoninės atstovė Jolanta Normantienė BNS sakė, kad mergaitės gyvybei pavojaus nėra, prie jos šiuo metu yra tėvas.

„Vaikas yra Vaikų traumatologijos skyriuje, būklė stabili, atliekami tyrimai. Įtariamas smurtas, dėl to pranešta Vaiko teisių apsaugos tarnybai, prie vaiko šiuo metu yra ne mama, o tėtis“, – sakė J.Normantienė.

Dėl įvykio policija atlieka ikiteisminį tyrimą.

Autorė: Austėja Masiokaitė

Vilnius, kovo 23 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode