Dėl tėvų girtavimo iš trijų šeimų paimti vaikai

Šeštadienį ir sekmadienį dėl nepriežiūros vaikai paimti iš trijų šeimų Prienų, Ankyščių rajonuose bei Vilniuje.

Policijos departamento duomenimis, šeštadienį pranešta, kad Prienų rajone esančiame Prienlaukio kaime neprižiūrimi mažamečiai. Atvykę pareigūnai 1971 metais gimusiai moteriai nustatė 0,73 promilės girtumą. Taip pat bute rastos dar dvi moterys, kurių vienai nustatytas 1,41 promilės, o kitai – 1,94 promilės girtumas.

Namuose buvę keturi mažamečiai vaikai, kurių jauniausiam treji, o vyriausiam – septyneri, paimti iš motinų ir pristatyti į Prienų ligoninę.

Sekmadienį apie 11.52 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Vaduvos gatvėje esančiuose namuose, motina neprižiūri savo dviejų vaikų. Įvykio vietoje policijos pareigūnai 1966 metais gimusai vaikų močiutei nustatė 2,45 prom. alkoholio girtumą, o 1964 metais gimusiam seneliui – 2,85 prom. alkoholio girtumą. Namuose buvę mažamečiai aštuonerių ir penkerių metų vaikai paimti iš šeimos ir jaunesnysis dėl mažo amžiaus pristatytas į ligoninę, vyresnysis – į globos namus.

Apie 14.33 val. pranešta apie Anykščių rajone esančiame Žviliūnų kaime neprižiūrimus vaikus. Įvykio vietoje policijos pareigūnai 1978 metais gimusiai motinai nustatė 1,91 prom. alkoholio girtumą, o 1975 metais gimusiam tėvui – 3,02 prom. alkoholio girtumą. Iš tėvų paimti dvejų ir dešimties metų mažamečiai vaikai, jie pristatyti į vaikų globos namus.

Vilnius, kovo 20 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode