Praėjusią parą pradėti mažiausiai šeši tyrimai dėl smurto prieš vaikus

Trečiadienį pradėti mažiausiai šeši ikiteisminiai tyrimai dėl galimo smurto prieš vaikus.

Policijos departamento duomenimis, apie 8 val. Kauno rajone, Raudondvario kaime, autobusų stotelėje, 1948 metais gimęs vyras kilus ginčui vieną kartą ranka sudavė 2001 metais gimusiai anūkei į veidą. Nukentėjusioji gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Klaipėdos policija gavo Plungės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimą, kad Plungėje, Saulėtekio gatvėje, 1987 metais gimusi moteris galėjo smurtauti prieš savo mažametį sūnų. 2007 metais gimęs berniukas perduotas močiutei.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai policiją informavo, kad vasario 13 dieną gavo pranešimą iš ugdymo įstaigos, jog Panevėžyje, Kniaudiškių gatvėje, patėvis galėjo mušti 2009 metais gimusį posūnį.

Šiaulių policija tiria pranešimą, kad antradienį apie 20 val. 50 min. Šiauliuose, Vytauto gatvėje esančiame bute, 1948 metais gimusi moteris smurtavo prieš kartu gyvenančią anūkę. Aštuonmetė mergaitė į medikus nesikreipė. Ji palikta namuose su mama. Moteris uždaryta į areštinę.

Trečiadienį apie 19 val. Kauno rajone, Babtuose, namuose, per konfliktą vyras trenkė vieną kartą ranka į veidą ir du kartus į šoną sūnui, gimusiam 1999 metais. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Apie 23 val. Utenoje, Užpalių gatvėje esančiuose namuose, neblaivus vyras sudavė vieną kartą ranka į galvą sugyventinės sūnui, gimusiam 2007 metais. Bandydama apginti vaiką, nukentėjo ir motina, vyras sugyventinei trenkė į galvą. Nukentėjusieji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 2,39 promilės girtumas.

Vilnius, vasario 23 d. (BNS).

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode