Anksčiau laiko paleistas nuteistasis nužudė savo brolį

Kauno apygardos teismas antradienį kalėti daugiau nei 14 metų nuteisė Svajūną Babenską, kuris anksčiau laiko paleistas iš kalėjimo nužudė savo brolį.

25 metų vyras dabar nuteistas 14 metų 3 mėnesių laisvės atėmimo bausme. Pasak teismo, vyras nusikalto būdamas recidyvistas, šį nusikaltimą padarė būdamas lygtinai paleistas iš pataisos įstaigos ir neatlikęs ankstesnės bausmės.

„Tai rodo, kad kaltinamasis nedaro išvadų iš ankstesnių teistumų ir nesitaiso, būdamas laisvėje ignoruoja pareigą laikytis įstatymų ir jų nepažeidinėti“, – rašoma teismo pranešime.

2016 metų lapkritį S.Babenskas buvo lygtinai paleistas iš įkalinimo įstaigos ir grįžo į namus Kauno rajone, kuriuose gyveno jo tėvai ir brolis su savo šeima.

Tą pačią dieną broliai kartu vartojo alkoholinius gėrimus, vėliau tarp jų kilo konfliktas, kurio priežasčių kaltinamasis nurodyti negalėjo.

S.Babenskas virtuvėje pasiėmė peilį ir nuėjo į brolio šeimos kambarį, kuriame tuo metu buvo brolis, jo sugyventinė ir mažametis vaikas. Rankoje laikomu peiliu kaltinamasis smogė broliui į pilvą. Šis mirė įvykio vietoje.

Vyras kaltu prisipažino, nurodė, kad girtumas turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui, nes būdamas blaivus taip nebūtų pasielgęs, atsiprašė nukentėjusiosios. Nustatyta, kad nusikaltimas nebuvo iš anksto planuotas, smurtas nebuvo intensyvus, peiliu suduotas vienas smūgis.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Vilnius, vasario 7 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode