Ugniagesiai apleistuose pastatuose Kauno centre ieškojo vaikino

Antradienį Kauno ugniagesiai apleistuose pastatuose miesto centre ieškojo vaikino, kuris, jo mamos teigimu, įkrito į šulinį, tačiau po kelių valandų dingęs asmuo atsirado.

Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba pranešė, kad 19.09 val gautas moters pranešimas, jog jos devyniolikmetis sūnus apleistoje gamykloje netoli prekybos centro „Akropolis“ įkrito į šulinį. Tikslaus adreso moteris nežinojo, o jos sūnus telefonu neatsiliepė.

Ugniagesiai atliko žvalgybą apleistuose pastatuose Kaunakiemio, Kęstučio, Karo ligoninės ir Prietilčio gatvėse bei Karaliaus Mindaugo prospekte, tačiau vaikino nerado.

Informacija apie dingusį vaikiną buvo perduota policijos pareigūnams, tačiau, kaip BNS sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Odeta Vaitkevičienė, po kelių valandų pranešta, kad jis kreipėsi į gydymo įstaigą bei nurodė, kad susižeidė nukritęs.

Įvykio aplinkybes tikslina policijos pareigūnai.

Vilnius, sausio 11 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode