Klaipėdoje baudžiamojon atsakomybėn patraukti heroino ir kokaino platintojai

Klaipėdoje baudžiamojon atsakomybėn patraukti heroino ir kokaino platintojai. Vienas jų – taksistas.

Rugsėjo mėnesį Klaipėdos policijos ir prokuratūros pareigūnai teismui perdavė bylą dėl heroino platinimo. Baudžiamojon atsakomybėn patraukti penki kaltinamieji, pranešė policija.

Pernai rugsėjo mėnesį uostamiestyje sulaikytas 1990 metais gimęs bedarbis. Sulaikymo metu jis numetė narkotinę medžiagą – heroiną. Taip pat buvo sulaikytos dvi gerai uostamiesčio policijai žinomos narkomanės ir aptikta heroino. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyti narkotikų platintojai – 1989 ir 1990 metais gimę anksčiau teisti klaipėdiečiai.

Šiemet spalio mėnesį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kokaino platinimo. Įtarimai pareikšti trims asmenims.

Su įkalčiais sulaikytas vienos uostamiesčio taksi bendrovės vairuotojas – automobilyje aptikta narkotikų. Ikiteisminio tyrimo metu įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotikais taip pat pareikšti kvaišalų tiekėjui bei kokainą iš taksisto įsigijusiam asmeniui.

Šiemet lapkričio mėnesį I.Simonaitytės gatvėje esančio daugiabučio laiptinėje sulaikyti trys 23-36 metų asmenys. Pas juos aptikta heroino ir tablečių su psichotropinėmis medžiagomis. Pareikšti įtarimai dėl kvaišalų platinimo.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 15 metų.

Vilnius, gruodžio 1 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode