SSC

Galvosūkį ant ratų Šiauliuose pirmieji išsprendė žurnalistai

Tai nuotaikingas, tačiau daug sumanumo ir logikos reikalaujantis žaidimas, leidžiantis visuomenei geriau susipažinti su teismų veikla ir jų darbo iššūkiais. Galvosūkyje ant ratų – specialiame autobusiuke – žaidėjai 45 minutėms tampa teisėjais, nagrinėjančiais sudėtingą kriminalinę išgalvotą bylą ir skelbiančiais nuosprendį.

 

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse, gegužės 6-ąją, sveikindami profesinės šventės proga, pirmuosius išmėginti teisėjo kėdę „Teisingumo kambaryje“ Šiauliuose šio miesto apygardos ir apylinkės teismų vadovai pakvietė žiniasklaidos atstovus.

Balandžio viduryje startavęs Vilniuje projektas pabuvojo Kaune ir Klaipėdoje. Kitą savaitę „Teisingumo kambarys“ iš Šiaulių bus perkeltas į Panevėžį.

Akcijos tikslas – padėti Lietuvos gyventojams geriau suprasti teisėjų profesijos iššūkius, sudėtingumą ir atsakomybę priimant sprendimą.

„Teisingumo kambarys“ šią savaitę žaidėjų laukia kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 12 iki 19 valandos pėsčiųjų bulvare, ties Vilniaus g. 237.

Norintieji išbandyti teisėjo kėdę kviečiami iš anksto registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 852514120, taip pat žinute Lietuvos teismų FB puslapyje. Žaidimas nemokamas ir atviras visiems!

Birutė ŠNEIDERAITIENĖ

Autorės nuotraukos

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode