Pagerbė olimpiadų nugalėtojus

A. Tenys moksleiviams linkėjo savo nuoširdžiu darbu ir mokytojų pagalba puoselėti savo išugdytus gebėjimus.  „Jūs esate Lietuvos ateitis ir nesvarbu, kokią profesiją pasirinksite, būsite tie, kurie kurs Lietuvą. Be Jūsų žinių nebus inovatyvių ekonomikos ir mokslo pasiekimų. Jums viskas dar prieš akis. Tikiuosi, kad gerai startavę, stengsitės ir ateityje. Tegul jums netrūksta gerų kūrybinių minčių ir nuolat lydi sėkmė“, – linkėjo meras.

S. Bernotienė dėkojo olimpiadininkų tėvams už svarbiausią pradinį indėlį, o gimnazistams linkėjo sveikatos ir noro siekti savo tikslų.

Įteikė padėkos raštus

Kadangi rajone olimpiadininkų labai daug, nuspręsta apdovanoti tik tuos, kurie dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotose olimpiadose.

Iškilmingame minėjime pagerbti ir padėkos raštais apdovanoti penki moksleiviai: du Gabijos gimnazijos mokiniai Mindaugas Bertys – 25-oje Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje pelnęs III vietą, Elvinas Ribinskas – 13-oje Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiadoje iškovojęs sidabrą, nugalėjęs 26-ame fizikos čempionate, 63-oje Lietuvos mokinių fizikos olimpiadoje iškovojęs I vietą, Profesoriaus J. Matulionio jaunųjų matematikų konkurse užėmęs III vietą, 64-oje Lietuvos mokinių matematikos bei 53-oje Lietuvos mokinių chemijos olimpiadose apdovanotas pagyrimo raštais, ir  Merkelio Račkausko gimnazijos gimnazistas Justinas Šakinis – 47-ame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse pelnęs I vietą.

Šventėje negalėjo dalyvauti Gabijos gimnazijos 1 gimnazijos klasės mokinys Vilius Mažeika, kuris šiuo metu dalyvauja konkurse Portugalijoje bei egzaminą laikiusi Merkelio Račkausko 2 gimnazijos klasės mokinė Giedrė Žulpaitė. V. Mažeikai padėkos raštas bus įteiktas už dalyvavimą 25-ame fizikos čempionate ir iškovojus I vietą bei 63-oje Lietuvos mokinių fizikos olimpiadoje užėmus II vietą. G. Žulpaitei – už dalyvavimą 48-oje Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje ir užėmus III vietą bei 6-oje Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadoje iškovojus sidabro medalį. 

Džiaugėsi pasiekimais

A. Žukauskienė dėkojo Merkelio Račkausko gimnazijos mokytojoms Laimai Skabickienei, Justinai Gulbinienei, Vitalijai Plonienei, Eugenijai Janinai Žemgulienei, kurios negailėdamos laiko padėjo vaikams pasiruošti konkursams ir pasiekti gerų rezultatų. „Justinas ir Giedrė mūsų Merkelio Račkausko gimnazijos bendruomenėje išsiskiria ne tik mokymusi, bet ir savitu pažiūriu į šiandieninės visuomenės įvairias problemas. Jie yra aktyvūs miesto patriotai. Tol, kol turime tokius vaikus, Lietuvos laukia didi ateitis“, – sakė A. Žukauskienė.

S. Šiurkus teigė, kad jo mokiniai išsiskiria unikalumu: „M. Bertys puikiai pasirodė istorijos olimpiadoje, tačiau ketina studijuoti informatiką. E. Ribinskas įrodė, jog išmano gamtos ir tiksliuosius mokslus, puikiai groja saksofonu. Liepos mėnesį jis atstovaus Lietuvai Indijoje vyksiančioje Tarptautinėje fizikų olimpiadoje. V. Mažeiką visi pažįstate kaip žymų akordeonistą, jis savo kelią renkasi tarp fiziko ir muzikanto, visgi tikriausiai nugalės fizika.“

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode