Galimybė tikintiems mokytojams įgyti tikybos mokytojo kvalifikaciją

Įvairių dalykų mokytojai gali tapti ir tikybos mokytojais. Perkvalifikavimas vyks nuotoliniu būdu. 

Dėka laimėto projekto visos perkvalifikavimo išlaidos bus padengtos. 

Norintieji dalyvauti privalo:

 

  • turėti pedagogo kvalifikaciją
  • pateikti katechetikos centro pažymą, kad nebus kliūčių gauti kanoninį siuntimą dėstyti tikybą
  • pasirašyti trišalę sutartį.  Trišalę sutartį pasirašo: a)savivaldybės (mokyklos steigėjo) atstovas; b) mokykla, kurioje baigęs studijas mokytojas įsipareigoja dirbti 2 metus pagal įgytą kvalifikaciją; c) persikvalifikuojantis mokytojas. Jei mokykla yra nevalstybinė, sutartį pasirašo mokyklos steigėjas. 

Studijų trukmė – pusantrų metų. 

Sutartį privalu pasirašyti per sausio mėn. 

Praneškite šią gerą naujieną mokytojams. Šiuo metu tikybos mokytojų vis labiau trūksta, todėl būtina rūpintis naujų gerų tikybos mokytojų parengimu, jei nenorime, kad tikybos pamokų mokyklose visai neliktų arba jos būtų prastos kokybės.

Dėl išsamesnės informacijos apie studijų programos turinį ir trukmę kreipkitės į VDU Katalikų teologijos fakulteto dekaną Beną Ulevičių (Mob.: +370 68717399; Email: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Konsultuotis dėl trišalės bendradarbiavimo sutarties pasirašymo galite su VDU Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo instituto vyr. specialiste dr. Giedre Misiūniene (tel. (8 5) 273 3101, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode