Mažeikių atvira jaunimo erdvė švenčia gimtadienį

Šiandien Mažeikių atvira jaunimo erdvė atšventė savo vienų metų gimtadienį. Svečių prigužėjo pilna salė – juos šeimininkai pasitiko savo rankomis gamintomis vaišėmis – pyragėliais, kibinais ir kitokiom gėrybėm.
Pasveikinti atvyko Savivaldybės mero pavaduotoja Lina Rimkienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė. Viešnios, taip pagerbdamos šventės kaltininkus, į svečius atvyko pasipuošusios AJE firminiais džemperiais. Jos dėkojo ne tik Rimgailei, bet ir šių namų šeimininkei – Bendruomeninio pagalbos vaikams centro direktorei Daivai Meškienei.Erdvės siela Rimgailė Zarembaitė kukliai priiminėjo dovanas, dėkojo savo savanorių komandai, kuriai skyrė visus nuopelnus.
Prieš metus užgimusią bendruomenę jau aplankė apie 1 500 jaunų žmonių! Čia vyksta įvairios veiklos, turiningi renginiai.
Po sveikinimų – koncertas. Muzikos gurmanams savo dainas skyrė grupė „Kedrostubùras“. „Mes jus mylim!“ – tokios spontaniškos, nuoširdžios ir originalios padėkos sulaukė atlikėjai, atsakydami tuo pačiu...

MS

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode