Darom/juosta
Laiškininkams – nauji automobiliai

Sausio 17 d.  visi 8 Lietuvos pašto mobilūs laiškininkai, dirbantys Mažeikių rajone, gavo naujus tarnybinius automobilius. Iki 2020 m. I ketvirčio pabaigos numatyta mobiliems laiškininkams išdalinti 440 naujų tarnybinių automobilių.

„Šiuo metu dalis mobilų laiškininkų važinėja išnuomotais kelių metų senumo tarnybiniais automobiliais, tačiau jau baigėme visus formalumus ir pradėjome dalinti visiškai naujus, kaimiškų vietovių keliams pritaikytus ir talpius tarnybinius automobilius. Jie pažymėti Lietuvos pašto skiriamosiomis spalvomis bei logotipu, tad atokiose sodybose gyvenantys žmonės iš tolo atpažins mūsų darbuotoją. Darbo priemonių modernizavimas ir darbuotojų darbo sąlygų gerinimas – viena pagrindinių sričių, į kurią Lietuvos paštas yra numatęs ilgalaikes investicijas, tad šių automobilių skyrimas – tik vienas iš būsimų etapų, – sako Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas – Tačiau tai nereiškia, kad pamiršome savo klientus – įgyvendinę  mobilaus laiškininko projektą, būsime dar arčiau žmonių, nes nebe pastarieji eis į paštą, tačiau paštas pas juos atvyks į namus suteikti visų pašto paslaugų. Džiugina tai, kad mūsų teikiamomis paslaugomis naudotis galės ir sergantys, pagyvenę ar atokiose vietovėse gyvenantys mūsų klientai, kuriems nueiti iki pašto neretai buvo iššūkis, todėl pagalbos tekdavo prašyti kaimynų ar artimųjų – mobilų laiškininką išsikviesti į namus jie nemokamai gali ir „laidiniu“ telefonu“. 

Mobiliesiems laiškininkams šiame etape paskirti automobiliai pritaikyti saugiai važinėti regioniniais bei kaimo keliais ir yra talpūs – pritaikyti dideliems siuntų ir darbo priemonių kiekiams. Be to, automobiliui sugedus, techninę pagalbą laiškininkai gaus bet kuriuo paros metu, o įvykus rimtam gedimui, automobilis bus pakeistas kitu tokiu pat tarnybiniu automobiliu, kad pašto paslaugos būtų teikiamos nenutrūkstamai.

Modernizuojant pašto tinklą, atnaujinami pašto skyriai, laiškininkai regionuose ir didžiuosiuose miestuose dirba išmaniosiomis planšetėmis, 2021 m. planuojamas įrengti pagrindinis, visiškai automatizuotas Vilniaus siuntų ir laiškų skirstymo centras, kuris pagerins pašto darbuotojų darbo sąlygas ir gerokai sutrumpins logistikos grandinę bei automatizuos daugumą procesų, tad siuntos kelias iki jos gavėjo labai pagreitės.

Lietuvos pašto informacija ir nuotrauka

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode