Kviečia dalyvauti meno parodoje

Mažeikių klubas „Mano namai“ jau penktą kartą kviečia dalyvauti žemės ir aplinkos meno parodoje „Gamtoje iš gamtos“. Laukiamos bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, švietimo įstaigos, įvairaus amžiaus žmonės.

Darbus parke galima pradėti kurti nuo spalio 12 d. dienos, o 16 d. 15.30 val. – parodos pristatymas, padėkojimas.

Darbams kurti naudojamos natūralios, gamtinės medžiagos. Gali būti įvairūs „atneštiniai“, žmogaus sukurti iš gamtos, darbai. Kūrybines vietas parke būtina suderinti su organizatoriais. Reikalingas užrašas, atspindintis kūrinio, kompozicijos ar instaliacijos pavadinimą, ir kas kūrėjas. 

Draudžiama žaloti medžius, laužyti, prie jų prikalti eksponatus, dažyti, naudoti kenksmingas ir nesaugias medžiagas, tvirtinti vinimis, naudoti daržoves. Tvirtinimui galima naudoti špagatą, gamtines medžiagas, kurios suyra gamtoje.

Ekologiškų instaliacijų pritaikymas gamtoje – puiki edukacinė, mokomoji galimybė dalintis patirtimi, papuošti miesto erdves, kurios leidžia naujai atrasti ryšius su gamta, pažinti gamtos ir žmogaus santykį, ugdyti žmogaus ekologinį sąmoningumą. 

Apie dalyvavimą prašome pranešti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba telefonu 8 611 37 001 iki spalio 5 dienos. 

Renginio metu prašome laikytis COVID-19 saugos reikalavimų!

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode