Pikelių bendruomenė – internetinėje svetainėje www.pikeliai.lt

Pikelių bendruomenė dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuotame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse ir įgyvendino savo tikslą – sukūrė bendruomenės interneto svetainę www.pikeliai.lt. Laimėjimas konkurse suteikė bendruomenei galimybę dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę.

 

Bendruomenės internetinė svetainė reikalinga ne vien tam, kad būtų paskelbtos naujienas, bet ir tam, kad pristatytume save internete, todėl Pikelių bendruomenės vykdomas projektas „Interneto svetainės sukūrimas“ yra vizitinė kortelė internete, kurioje  interesantas ras bendruomenės kontaktus, galės sužinoti informaciją apie vykdomą veiklą, esančias organizacijas ir lankytinas vietas.  Internetinė svetainė svarbi bendruomenei, nes tai langas į pasaulį.

Vis daugiau vartotojų sužino apie  sukurtą internetinę svetainę ir ne tik bendruomenės nariai, bet ir visi vartotojai gali užsukti į Pikelių bendruomenės interneto svetainę, kurioje paskelbta informacija.  Bendruomenės veikla interneto pagalba tapo labiau matoma bei pasiekiama kitoms bendruomenėms. Taip galima  dalintis gerąja patirtimi. Gyventojai bet kuriuo metu gali rasti paskelbtus kontaktus ne tik bendruomenės pirmininko, bet ir seniūnaičio bei kitų   teritorijoje veikiančių organizacijų. Veiklos vykstančios  bendruomenėje skelbiamos svetainėje ir tai  motyvuoja būti aktyvesniems, naudotis internetu bei informacinėmis ir ryšio technologijomis.  Internetinės svetainės atsiradimas skatina dažniau lankytis joje,  sužinoti naujienas, informaciją apie renginius.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode