Reklama 1

Mero komandą papildė naujas mero patarėjas

Nuo birželio 3 d. darbą Savivaldybėje pradeda naujas mero patarėjas – teisininkas Ramūnas Bertulis. Politinio pasitikėjimo valstybės tarnautoją į savo komandą dirbti pakvietė Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.

Naujasis mero patarėjas pareigas vertina kaip naują patirtį ir galimybę pritaikyti įgytas žinias. Taip pat jam labai svarbu dalyvauti rajonui svarbių projektų įgyvendinime. „Žinau, kad Mažeikiuose daug aktyvių žmonių. Noriu prie jų prisidėti ir dalyvauti kuriant rajono gerovę“, – sakė R. Bertulis.

R. Bertulis Savivaldybės merui padės formuoti politines nuostatas ir prioritetus, koordinuos jų įgyvendinimą, organizuos Savivaldybės tarybos darbą. Taip pat teiks informaciją ir pasiūlymus viešojo administravimo, teisės klausimais.

Savivaldybės informacija ir nuotrauka

Komentarai  

0 #2 Budas.lt 2019-06-10 09:40
Savivaldybės mero patarėjas savo darbinę patirtį pradėjo 1996 m. Jurbarko rajono policijos komisariate, kuriame dirbo kvotėju. Kone 20 metų dirbo teisininku Naftininkų (AB „Mažeikių nafta“) profesinėje sąjungoje. Taip pat buvo Naftininkų kredito unijos valdybos pirmininku ir stebėtojų tarybos pirmininku. Prieš pradėdamas dirbti mero patarėju R. Bertulis dirbo Telšių apylinkės teisme.
Cituoti
0 #1 Vardenis Pavardenis 2019-06-07 21:32
O kokia jo ankstesnė darbovietė?
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode