SSC

Aiškėja daugiau telefoninio sukčiaus aukų

 

     Balandžio pabaigoje Mažeikiuose 12 kartų teistas telefoninis sukčius, kuris apgavo 1930 m. ir 1933 m. gimusias senoles, bendros Telšių ir Šiaulių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų pareigūnų operacijos metu buvo demaskuotas ir dėl Telšiuose vykdytų tokio pat pobūdžio nusikalstamų veikų. Nustatyta, kad senoles apgavęs asmuo iš jų išviliojo per 10 000 eurų. Dėl padarytų nusikalstamų veikų sulaikytam įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas 2 mėnesiams.

     Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjams atliekant ikiteisminius tyrimus, paaiškėjo, kad sausio pabaigoje iš įkalinimo įstaigos grįžęs įtariamasis galimai susijęs ir su ketvirtuoju plėšimu, įvykdytu balandžio 21 d., apie 12.00 val., Telšiuose, Rambyno g. Telšiškei (gimusi 1944 m.) įsileidus į butą nepažįstamą vyrą, pastarasis koridoriuje sudavė smūgius į galvos sritį, o moteriai pargriuvus, pagrobė komodoje buvusius 1100 eurų bei iš piniginės ištraukė ten rastus 40 eurų.

     Neatmetama galimybė, kad šis šiauliškis yra apgavęs ir daugiau aplinkinių rajonų gyventojų. Atpažinus vaizdo kameromis užfiksuotą į banką senolę lydintį įtariamąjį, nuo jo nukentėjusių gyventojų prašoma susisiekti suTelšių apskr. VPK pareigūnais tel. 8 698 58377 arba paskambinti bendruoju pagalbos centro tel. 112.

Telšių AVPK

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode