Projektas „Nebūk naivus kelyje“ startavo Skuode

Balandžio 22 d. nuspręsta Skuode įkurti socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ skyrių. Prie jo atsiradimo nemažai prisidėjo mieste esantis jaunimo centras, kuris po patalpų renovacijos skyriaus nariams suteiks galimybę naudotis patalpomis ir vykdyti projekto veiklą. Taipogi buvo užmegztas ryšys su Skuodo rajono savivaldybe bei Autobusų parku, kurie, kaip tikima, taps reikšmingais partneriais skyriaus veikloje.


Projekto pirmininko Mindaugo Jonušo teigimu, naujasis skyrius Skuode buvo vienas iš tų, kurį reikėjo atidaryti kuo skubiau, kadangi miesto jaunimas beveik neturėjo galimybių savanoriauti, tad norėjosi suteikti progą ir pakviesti prisijungti. „Savanoriaudamas mūsų projekte ir vykdydami tam tikras veiklas, jaunimas turės galimybę įgyti įvairios patirties, galbūt pakeisti savo žalingus keliavimo įpročius bei skatinti visuomenę keliauti atsakingai, apie tai juos informuojant“, – teigė projekto pirmininkas.  
Tad visus, kurie nori įgyti prasmingos patirties, susirasti naujų draugų bei realizuoti savo svajones, kviečiame jungtis prie naujai įsteigto „Nebūk naivus kelyje“ skyriaus Skuode.


Socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode