Plaukikas Giedrius Titenis nepateko į olimpinių žaidynių 100 m rungties krūtine finalą

Plaukikas Giedrius Titenis nepateko į Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių 100 m krūtine rungties finalą.

Pirmajame pusfinalio plaukime šeštadienį lietuvis nuotolį nuplaukė per 59,80 sekundės ir užėmė penktą vietą, o bendroje įskaitoje tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių liko dešimtas. Iki išsvajoto finalo, kuriame plauks aštuoni greičiausi rungties atletai G. Titeniui pritrūko 0,35 sekundės.

Greičiausiai pusfinalyje plaukė pasaulio rekordą atrankoje pagerinęs planetos čempionas britas Adamas Peaty's (57,62 sek.), amerikietis Cody's Milleris (59,05 sek.) bei olimpinio čempiono titulą ginantis pasaulio vicečempionas Cameronas Van Den Burghas (59,21 sek.).

Kitas Lietuvos plaukikas Andrius Šidlauskas šeštadienį atrankoje sugaišo 1 minutę 0,59 sekundės ir bendroje įskaitoje tarp 46-ių dalyvių liko 23-as bei į pusfinalį nepateko. Iki išsvajoto šešioliktuko lietuviui pritrūko 0,46 sekundės.

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.